Carrière bij Type 2 Solutions

Vacatures

Stageplek Marketing

Marketing stagiair

Voor een derde of vierdejaars Marketing student. Je kunt starten in september of februari.

Customer Success Manager

Customer Success Manager

Voor een net afgestudeerde MBO- of HBO-er met een grote glimlach.

Projectleider

Projectleider

Voor een resultaat-gedreven HBO- of WO-er die zelfstandig projecten kan leiden.

Interesse? Klik op de vacature van jouw keuze. Wie weet spreken we elkaar snel!

Wat bieden wij jou?

Type 2 Solutions biedt je een gezellige en leerzame werkomgeving. Wij zijn innovatief en ontwikkelen onze eigen software. Onze klanten zijn internationaal actief. Binnen T2S krijg je de mogelijkheid om veel te leren en je verder te ontwikkelen. Je werkt in een hecht team. Iedere dag lunchen wij samen op kantoor en ieder kwartaal organiseren we een teamuitje. Jaarlijks doen we mee aan de business run van de marathon in Rotterdam.

Marketing stagiair (start in september of februari)

24 – 40 uur / €200 – €450 bruto per maand

MBO / HBO opleiding

Customer Success Manager

32 – 40 uur / €2.200 – €3.000 bruto per maand

MBO / HBO opleiding

Projectleider

32 – 40 uur / €2.500 – €3.200 bruto per maand

HBO / WO opleiding

Wie zijn wij?

Type 2 Solutions is een IT-bedrijf gespecialiseerd in data management, label management, EDI en GS1.

Onze klanten zijn wereldwijd actief in sectoren als de Levensmiddelenindustrie, Doe-het-zelf, Gezondheidszorg en Mobiliteit.

T2S medewerkers zijn ambitieus, innovatief, nieuwsgierig en werken zelfstandig en in teams aan verschillende projecten.

Deskundigheid en het realiseren van meetbare resultaten staan centraal.

Wil je weten aan welke mooie projecten bij onze fantastische klanten je gaat werken? Klik dan op de groene button!

Werk jij straks mee aan dit project bij een van ’s werelds meest toonaangevende lifestyle bedrijven op het gebied van interieurdesign Eichholtz?